Online Workshop
Eerste Skype-les succesvol afgerond!
Ik geef al enkele jaren workshops ‘olijfolie-proeven’ aan groepen maar steeds vaker kreeg ik aanvragen van ‘losse’ geïnteresseerden. Een proeverij opzetten via Skype, speelde al langer door mijn hoofd maar deze Corona-crisis heeft gemaakt dat ik het ook daadwerkelijk heb gedaan.
Twee weken geleden heb ik een aantal mensen een mail gestuurd met mijn voornemen om een proefles te starten en nog geen uur later zat mijn eerste groepje vol!
Afgelopen donderdag was het zover en hebben we gezamenlijk olijfolie geproefd en onze geurbibliotheek aan het werk gezet. Vanzelfsprekend hebben we goede olijfolie de revue laten passeren maar ook olijfolie met een defect.
Een Skype-sessie duurt (ongeveer) anderhalf uur en je ontvangt per post de olijfolie, proefglaasjes en de benodigde formulieren. De inschrijving is voor 3 lessen (één les per maand) en kost 60 euro per keer, inclusief materialen en exclusief btw. Per les doen er maximaal 4 personen mee.
Ook meedoen? Stuur een e-mail naar wilma@oliveoilsommelier.nl en vergeet niet je adresgegevens mee te sturen en ik zou graag weten of je interesse hebt in een ochtend-, middag- of avondles.
Wie weet tot ziens!
Wilma